תמונה ראשית בראשית איכות נושאת פירות

בראשית - איכות נושאת פירותפירות "בראשית" מפסגות גליל-גולן הידועים בטעמם הקסום, בטריותם, באיכותם וברמת הניקיון הגבוהה משאריות חומרי הדברה, זכו בתקן בינלאומי מחמיר המעיד על כך. מעכשיו תוכלו לרסק לתינוקכם האהוב פרי טרי ממיטב התוצרת של פירות "בראשית" ולהיות רגועים שהוא קיבל את הטוב ביותר.

מאת: מאיר בנימין

מהרגע הראשון בו זכיתם בתואר "הורים", אתם מטפלים בתינוקכם במסירות ובאהבה, מבקשים למענו את הטוב ביותר, ומחפשים להגיש לפיו את המוצר הטרי, האיכותי והמזין ביותר. אין נחת אימהית גדולה מאשר לגרד ולרסק פירות טריים ולהגיש לתינוק האהוב, גם העשירי במספר, דווקא מחית פרי היישר מן הטבע. לא מצנצנת תעשייתית ולא משחזור הפרי, ללא כל תוספות.
פירות "בראשית" מפסגות גליל גולן - הם התשובה לכל פעוט. פירות המטופלים באהבה, במקצועיות ובחדשנות המובילה, במטעים שבמרומי הגליל והגולן. התינוק אנין הטעם ילקק את שפתיו בהנאה, למרות שאינו מודע לאיכות והניקיון הבלתי מתפשרים של גידול הפרי. בתוך שעתיים מרגע הקטיף, נמצאים הפירות בבית האריזה, משום שכשהפרי משווק בסמוך לקטיף - הוא משובח יותר בטעמו, במרקמו ובתכולת הויטמינים שבו.

גם בריא, גם טעים - והעיקר: נקי

לצד הערך התזונתי הגבוה של הפירות הטריים של "בראשית", אי אפשר להתעלם מן העובדה שהפירות הישראלים מרוססים בחומרי הדברה, ללא תקנים מחייבים. הנושא הזה מדאיג את הצרכנים התוהים, מי ישמור את הפרי שלי?
אריה פלג, אגרונום ב"פסגות גליל גולן", מציג איכות שלא הכרתם: "על מנת להבטיח בריאות, איכות וטעם ללא פשרות, לקחנו על עצמנו תקני פיקוח והחמרה מעבר למה שמקובל בישראל. פרי בראשית מבטיח שהוא נקי משאריות חומרי הדברה. אנו מחזיקים באנשי מקצוע הבודקים את הפרי ברמה היומיומית, ומאשרים שהוא נקי משאריות חומרי הדברה. המטרה שלנו להביא ללקוח לא רק פרי בריא וטרי גדוש בוויטמינים, אלא גם שטוף ונקי". והעובדות מדברות בעד עצמן. כל המטעים של "פרי פסגות גליל גולן" זכו ב"תקן יורו" - EUROP GAP - תקן בינלאומי המבטיח תהליך ייצור של פרי בריא. בתי האריזה נמצאים תחת תקן נוסף BRC, המבטיח כי גם תהליך המיון, האריזה, השיווק וההובלה מפוקחים לאחר הקטיף, ומבטיחים בריאות ללא שאריות ריסוס.

במקום הראשון – תפוח

הפרי הראשון לתינוק המומלץ על ידי התזונאים הוא התפוח, שכן הוא נחשב כפרי קל מאוד לעיכול בעל תכולה עשירה של סיבים תזונתיים. התפוח האיכותי של "בראשית" מאפשר לפעוט לקבל כפיות של ויטמינים, מינרלים ופיטוכימיקלים (חומרים צמחיים התורמים לבריאות) הישר מן הטבע. בין הוויטמינים האצורים בתפוח הטרי של פסגות גליל-גולן ניתן למנות את הוויטמינים מקבוצה B החשובים לתפקוד תקין של מערכת העצבים; ויטמין E נוגד חמצון המגן על הראות ועל הרקמות; ויטמין C החיוני לצמיחה ולתחזוקה של העצמות, השיניים, החניכיים וכלי הדם ועוד. התפוח - בית היוצר לוויטמינים, מכיל גם מינרלים חיוניים רבים כמו אשלגן, המסייע במאזן המים בגוף, הובלת אותות עצביים, התכווצות שרירים ועוד. איזופלבונים, פלבנואידים וקוורצטין, נוגדי חמצון המסייעים במניעת סרטן. ומינרל הבורון, החשוב בבניית העצם והשרירים.

סוד הבריאות והטעם

אגסים - הפרי האהוב אף הוא על תינוקות ומתאים להם ביותר, הוא מקור זמין לאשלגן, למגנזיום, לוויטמין C, לוויטמין A, המסייע לגדילה טובה ולראייה תקינה; האגס הוא גם מקור זמין לחומצה פולית ההכרחית לייצור תאים חדשים ולשימורם ולמניעת אמניה ולסיבים תזונתיים המסייעים בפעולת המעיים. אפרסק ונקטרינה (סוג של אפרסק שמקורו בסין, ולא הכלאה בין אפרסק ושזיף, כפי שיש הסוברים בטעות) המגודל בפסגות גליל-גולן, מגיש תכולה גבוהה של ויטמין A, סיבים תזונתיים, ויטמין C, אשלגן ונוגדי סרטן.
הקיווי אף הוא פופולארי בהמשך הזנת התינוק, שכן הוא מכיל כמויות גדולות של ויטמין C המסייע בין היתר להגנה מפני מחלות החורף וכמויות נכבדות של ויטמין E.
הדובדבן שבפרי הוא הדובדבן-גודגדן המגודל במטעים האיכותיים, בעל הטעם העשיר והקסום של "פרי בראשית". הוא מכיל פלבנואידים, אנטוציאנינים וקוורצטין המקטינים בין היתר, את הסיכון לחלות בסרטן ועוד. כן הדובדבן עשיר בוויטמין C ומלטונין, המסייע לנדודי שינה.
בכל פרי "בראשית" מבית "פסגות גליל-גולן" שתבחרו, מובטח לכם טעם עשיר וקסום לצד איכות ובריאות היישר מן הטבע.

במסגרת המובילים בפרי הילוליםבתי האריזה "פירות הגולן" ו"פרי פסגות", הוותיקים והמובילים באיכות ובטעם, הוקמו לפני שלושים שנה. "פירות הגולן" הינם שותפות של שבעה משקים וקיבוצים מחלקו הצפוני של הגולן. ו"פרי פסגות" הינה שותפות של ארבעה קיבוצים בגליל העליון.
לפני שנתיים התאגדו של בתי אריזה לתאגיד אחד "פסגות גליל גולן" והציבו לעצמם את היעד להוביל את תחום הפירות בישראל, באיכות ובכמות. ואכן, הסטנדרטים החדשים הגבוהים של איכות מוצר באמצעות פיתוח חדשנות בתחומי הייצור, הלוגיסטיקה והשיווק, הוכיחו את עצמם. המותג "בראשית" הינו היצירה הראשונה של "פסגות גליל גולן" שטופלה באהבה ובמקצועיות בכל השלבים, מגידול המוצר ועד לשיווק, על פי הסטנדרטים הייחודיים והקפדניים של הפרי. כך נשמר טעם הפרי העומד בקריטריונים הגבוהים של איכות, מראה וטעם. הפרי עובר ביקורת איכות קפדנית ונמצא ראוי לשאת את תו האיכות - פרימיום.

חשוב להדגיש כי החל מהקמתם, "פירות הגולן" ו"פרי פסגות" שמרו על כללי הכשרות הקפדניים למהדרין, ולכן פירות "פסגות גליל-גולן" הוכרו על ידי כל גופי הכשרות השונים.

מתוך 50 אלף טון הפירות העוברים ב"פסגות - גליל גולן" - שני שליש מהם הם תפוחים. הפירות האיכותיים הנוספים הם אגסים, קיווי, אפרסקים, נקטרינות, דובדבנים ופירות נשירים נוספים. כולם מגודלים תוך הקפדה על איכות וניקיון ללא פשרות.

 

פינק בראשית

פינק בראשית יוצאים בקרטון חדש

המשך
13/02/2018

גאלה

סיימנו שיווק גאלה לעונת 2017

המשך
29/01/2018

נאשי 2017

סיימנו שיווק נאשי לעונת יבול 2017.

המשך
08/01/2017

קטיף פינק

התחלנו קטיף פינק בראשית

המשך
25/10/2017

פינק בראשית

פינק בראשית הגיע ואוטוטו מתחילים בשיווק

המשך
25/10/2017

אפרסמון טריומף

אפרסמון מזן טריומף. מתחילים בחנויות המובחרות

המשך
25/10/2017

מרכז מבקרים

מרכז המבקרים של בראשית פתוח בחול המועד סוכות בתיאום בלבד

המשך
03/10/2017

אגס אבטא פטאל

אגס מזן "אבטא פטאל" מיוחד ביותר בטעמו שווה טעימה

המשך
03/10/2017

חבושים

עכשיו - חבושים לחג בחנויות

המשך
01/10/2017

אפרסמון קרמבו

אפרסמון מהזן "רוחו" בספרדית ואצלנו נקרא "קרמבו". מתחילים בתחילת השבוע בחנויות המובחרות

המשך
01/10/2017
 
קיבלנו את פנייתך
ונטפל בה בהקדם האפשרי
תודה רבה, והמשך יום נעים

כתובת

בית אריזה פירות גולן ד.נ רמת הגולן
מיקוד 12436

טלפון

072-3359900 - אתר פירות גולן
072-3359800 - אתר פרי פסגות

פקס

04-6961488 - אתר פירות גולן
04-6951742 - אתר פרי פסגות